WóTeZet

Magazyn Ośrodków Terapii Zajęciowej

28-02-2023

Kolejny numer WóTeZetu z nami!

Okładka 86 numeru Wótezetu na pomarańczowym tle praca Sebastiana Gabryelskiego pt:Moje odbicie. U góry logo gazety, na środku podpis: Magazyn Ośrodków Terapii Zajęciowej., Na dole okładki podpis: Nr 86To już 86 numerów WóTeZetu! Jest nam bardzo miło, a co w nowym numerze pisze nasz naczelny?

Nastał luty. Ten miesiąc kojarzy mi się z zamarzaniem, zimą pełną parą (a raczej pełną śniegu), ale także czasem oczekiwania na wiosnę, która coraz bliżej. Dni są coraz dłuższe, jeszcze nie wychodzimy za bardzo spod ciepłych koców, ale czuć zbliżającą się zmianę. To oczywiście moje odczucia, być może Wy macie zupełnie inne – jestem naprawdę ciekawy, jak różne osoby postrzegają, widzą pory roku, poszczególne miesiące. Może napiszecie o tym parę słów? Zamiast słów mogą być też inne formy wyrazu, np. szkice, rysunki, rzeźby, itd…
Chcielibyśmy z WóTeZetem odwiedzać Was i przekazywać dobre wiadomości, bo raczej się zgodzicie, że od dłuższego czasu dominują te niezbyt dobre. Wystarczy włączyć telewizor, radio, czy wejść na dowolny portal informacyjny. Dlatego od kolejnego numeru naszego czasopisma będziemy pisać i polecać filmy i seriale, które są POZYTYWNE. Przy okazji podpowiemy gdzie dany tytuł można zobaczyć. Piszę o tym już teraz, bo bardzo chętnie poznamy w naszej redakcji Wasze polecajki. Co sprawiło ostatnio uśmiech na Waszych twarzach? Nie krępujcie się, piszcie do nas maile, nasza skrzynka pocztowa jest bardzo pojemna!

Marcin Halicki
Redaktor naczelny

Kolejny numer WóTeZetu z nami!

Najnowszy numer

WóTeZet 95

Pobierz plik PDF

Archiwum >