WóTeZet

Magazyn Ośrodków Terapii Zajęciowej

29-06-2014

Rusza Open’er Festival

Za kilka dni rusza jedna z największych kulturalnych imprez tego lata w Polsce – Open’er Festival. (http://opener.pl) Na teren lotniska Gdynia – Kosakowo w dniach 2 – 5 lipca zjadą dziesiątki tysięcy fanów muzyki, teatru, filmu czy po prostu dobrej zabawy. Jak co roku, należy się spodziewać, że na festiwal przyjadą także osoby z niepełnosprawnościami. Powód jest oczywisty – w Gdyni zagrają gwiazdy, takie jak choćby: Pearl Jam, The Black Keys czy Faith No More.
Organizatorzy Open’era od lat starają się umożliwić niepełnosprawnym widzom dostęp do festiwalowych przestrzeni: przed każdą z dużych scen umiejscowione są platformy z sektorami dla osób z niepełnosprawnościami. W specjalnych strefach dostępne są liczne toalety dla wszystkich widzów poruszających się na wózku. Od kilku lat przedstawiciele naszej redakcji uczestniczą w gdyńskim wydarzeniu – nie inaczej będzie w tym roku, tym bardziej, że uczestniczymy w promowaniu kampanii „Dostępna kultura”.
Bieżące informacje przekazywać będziemy na naszym profilu na Facebooku oraz specjalnie stworzonym profilu w serwisie Instagram.
Po wakacjach szerszą relację zaprezentujemy w kolejnych numerach WóTeZetu.
Więcej informacji na temat festiwalu na stronie www.opener.pl

Do zobaczenia w Gdynii!

Rusza Open’er Festival

Najnowszy numer

WóTeZet 95

Pobierz plik PDF

Archiwum >