WóTeZet

Magazyn Ośrodków Terapii Zajęciowej

15-05-2014

Nowy numer WóTeZetu – jeszcze w maju!

Drodzy!
Wiemy, że trwało to bardzo długo. Wiemy także, że dla wielu naszych czytelników ta wiadomość spowoduje szeroki uśmiech na twarzach.
Tak, tak, w maju ukaże się nowy, 35 numer WóTeZetu!

Pozostajemy wydawnictwem drukowanym, o zasięgu ogólnopolskim, dostępnym dla Was bezpłatnie. Ten ponad rok przerwy dał nam dużo do myślenia: na temat treści magazynu, jego szaty graficznej (layoutu), kwestii dystrybucji, itd. Stąd możecie się spodziewać zmian, jednak bądźcie pewni, że dzięki nim czasopismo będzie się lepiej czytało. Otrzymywaliśmy (i nadal otrzymujemy) listy z propozycjami dotyczącymi funkcjonowania gazety, w tym jej czytelności i przejrzystości (np. dla osób słabowidzących). Wszystkie uwagi głęboko bierzemy sobie do serca – są one dla nas swoistym drogowskazem i rekomendacją, o którą najbardziej nam chodzi – przecież to Wy jesteście odbiorcami WóTeZetu!

Pewne rzeczy nie ulegną zmianie – nadal będziecie mogli pobrać gazetę ze strony internetowej w pliku PDF bezpośrednio na swoje komputery. Poza tym nadal współpracujemy i piszemy na temat warsztatów terapii zajęciowej i innych ośrodkach terapii zajęciowej w naszym kraju. Stąd nasza prośba o nadsyłanie do naszej redakcji tekstów i zdjęć, dotyczących Waszej codziennej działalności. Zapraszajcie nas na swoje wydarzenia: wystawy, koncerty, ba!, nawet wycieczki:)

Na koniec bardzo ważna informacja – WóTeZet wydawany jest dzięki dofinansowaniu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, instytucji publicznej niezwykle istotnej dla całego środowiska osób z niepełnosprawnościami w Polsce, wspierającej niekomercyjne przedsięwzięcia skierowane do tej grupy społecznej. Za obdarzenie nas zaufaniem serdecznie dziękujemy!

Redakcja Magazynu WóTeZet

Nowy numer WóTeZetu – jeszcze w maju!

Najnowszy numer

WóTeZet 97

Pobierz plik PDF

Archiwum >