WóTeZet

Magazyn Ośrodków Terapii Zajęciowej

21-04-2012

Nasz kolejny mały jubileusz!

Drodzy, już za chwilę ukaże się 30 numer naszego czasopisma… Tak, tak, czas leci nieubłaganie – czasami wydaje nam się, że to dopiero kilka numerów za nami, a przecież w Waszych rękach znalazło się ich już kilkadziesiąt. Mamy wielką nadzieję, że będziecie mieli ochotę dalej czytać „WóTeZet”, jednocześnie z nami współpracując, bo to właśnie świadczy o sukcesie wydawnictwa.

W nowym numerze publikujemy propozycję zmian do rozporządzenia dotyczącego warsztatów terapii zajęciowej, które przygotowało Stowarzyszenie SPES w Katowicach. Zaproponowane zmiany dotyczą tworzenia funduszu aktywacji zawodowej i społecznej uczestników warsztatu.

Inicjatorzy zberają podpisy pod propozycjami na stronie: https://internal.spes.org.pl/poparcie.php

Zbyszek Strugała, nasz redakcyjny kolega z WTZ w Czeszewie opisuje wyjątkowy bal karnawałowy w klimacie… PRL, który odbył się w czeszewskim warsztacie. Stroje z epoki, a nawet… PEWEX! (tutaj naszemu naczelnemu pojawiła się łezka nostalgii w oku…). Przednia zabawa, co będzie można również zobaczyć na dołączonych do artykułu zdjęciach.

W najnowszym numerze prezentujemy galerię zdjęć z zakończonego przed momentem na Konkursu Plastycznego Artystów Nieprzetartego Szlaku na Śląsku „Świat kolorów”. Fantastyczne prace i wspaniała frekwencja – organizatorom serdecznie gratulujemy!

Poza tym zachęcamy do zapoznania się z naszą subiektywną recenzją francuskiej komedii „Nietykalni”, która kilka dni temu trafiła do naszych kin. Oczywiście film serdecznie polecamy!

O wiele więcej w kwietniowym numerze, który ukaże się już za kilka dni.

Tymczasem życzymy Wam pięknej wiosennej pogody!

Nasz kolejny mały jubileusz!

Najnowszy numer

WóTeZet 95

Pobierz plik PDF

Archiwum >