WóTeZet

Magazyn Ośrodków Terapii Zajęciowej

12-06-2014

Malta Festival 2014 dla osób z niepełnosprawnościami

9 czerwca rozpoczął się tegoroczny Festiwal Malta w Poznaniu. Jak zwykle na miłośników kultury czeka moc atrakcji – teatralnych, muzycznych, tanecznych, ale także wiele warsztatów, spotkań, paneli dyskusyjnych oraz wydarzeń aktywizujących społeczności lokalne w różnych dzielnicach Poznania.

W tym roku głównym motywem festiwalu, tzw. idiomem jest „Ameryka Łacińska”. 29 czerwca festiwal zwieńczy koncert Damona Albarna, wokalisty kultowego zespołu brytuyjskiego BLUR.

Organizatorzy festiwalu specjalnie dla wszystkich widzów z niepełnosprawnościami przygotowali szczegółowe informacje na temat dostępności poszczególnych wydarzeń – wystarczy wysłać maila na adres: niepelnosprawni@malta-festival z zapytaniem o konkretne wydarzenie. Otrzymaliśmy zapewnienie, że każdy mail od Państwa będzie traktowany priorytetowo i nikt z widzów z niepełnosprawnościami nie pozostanie bez pomocy. Istotne są 2 informacje, które zostały nam przekazane: opiekun osoby z widoczną niepełnosprawnością wchodzi na wydarzenia biletowane ZA DARMO, poza tym podczas koncertu Damona Albarna (29 czerwca na terenie Starej Gazowni w Poznaniu) obok sceny ustawiona zostanie platforma, z której osoby z niepełnosprawnościami będą mogły w komfortowych warunkach oglądać koncert.

Więcej informacji, w tym program oraz ceny biletów, dostępnych jest na stronie www.malta-festival.pl

Malta Festival 2014 dla osób z niepełnosprawnościami