WóTeZet

Magazyn Ośrodków Terapii Zajęciowej

3-08-2012

Ethno Port Festiwal Poznań – zapraszamy osoby niepełnosprawne!

Kontynuujemy przegląd letnich festiwali pod kątem dostępności przestrzeni (choć nie tylko) dla osób z niepełnosprawnością.Tym razem zaglądamy do Poznania, gdzie wielkimi krokami zbliża się Ethno Port Festiwal.

Festiwal Ethno Port Poznań odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia na terenie Starego Koryta Warty w stolicy Wielkopolski. Organizatorzy wydarzenia przygotowali specjalną ofertę dla widzów z niepełnosprawnością. Każda z osób, która zakupi bilet na koncert (lub karnet na 3 dni festiwalu) będzie mogła skorzystać z możliwości przyjścia na imprezę z osobą towarzyszącą/opiekunem, który/a za wstęp nie zapłaci ani złotówki! Poza tym zaraz przy wejściu na teren festiwalu znajduje się parking dla widzów, gdzie spokojnie można pozostawić samochód. Przy bramce wejściowej będą dyżurować wolontariusze, którzy udzielą wszelkiej możliwej pomocy (np. przy poruszaniu się po festiwalowym terenie lub przy bezpiecznemu wejściu na koncerty). Bilety na poszczególne koncerty kosztują 50 zł, natomiast karnety na cały festiwal dostępne są w cenie 80 zł (do nabycia w kasach CK Zamek w Poznaniu przy ul. św. Marcin 80/82 oraz na stronie i w stacjonarnych punktach sprzedaży sieci eventim.pl – choćby w Empikach).

Festiwal Ethno Port Poznań odbywa się dopiero po raz piąty, a już zostałm uznany przez prestiżowy miesięcznik „Songlines”, jako jeden z 25 najlepszych festiwali worldmusic na świecie. W tym roku na pewno warto wybrać się na koncerty Balkan Beat Box (11 sierpnia), Dikanda (9 sierpnia) czy Arifa (11 sierpnia).

Więcej o festiwalu na stronie www.ethnoport.pl.

Relację z wydarzenia, a także z pozostałych letnich festiwali, na których byliśmy ukaże się we wrześniowym numerze „WóTeZetu”.

Ethno Port Festiwal Poznań – zapraszamy osoby niepełnosprawne!

Najnowszy numer

WóTeZet 95

Pobierz plik PDF

Archiwum >