WóTeZet

Magazyn Ośrodków Terapii Zajęciowej

27-01-2013

Podwieczorek z WóTeZetem i….

Drodzy!

Najwyższy czas przebudzić się z zimowego letargu, który nas dopadł ;) Mamy nadzieję,że pamiętacie jeszcze o naszym cyklu „Podwieczorek z WóTeZetem”? Zapraszamy Was na kolejne spotkanie!

Tym razem naszym gościem będzie bardzo popularny w internecie wykonawca, który zdobył rozgłos znakomitymi wersjami różnych przebojów muzycznych. Wystarczy wspomnieć choćby o jednym z jego ostatnich dzieł – przeróbce hitu zespołu Weekend „Ona tańczy dla mnie”

Nasz gość przez kilka miesięcy występował także w popularnym programie telewizji TVN Szymon Majewski Show

Szanowni Państwo! Naszym gościem będzie CeZik!!!

„Podwieczorek z CeZikiem” odbędzie się już 7 lutego, o godz. 15.00 w Klubokawiarni Meskalina, znajdującej się na Starym Rynku 6 w Poznaniu (dawna restauracja Kresowa, wejście zaraz obok „Galerii Arsenał”, w okolicy pomnika poznańskiej Bamberki). Z Cezarym Nowakiem (prawdziwe imię i nazwisko CeZika) porozmawiamy o jego niezwykłej karierze, popularności w internecie, ale także o aktualnej trasie koncertowej, gdzie gra dla publiczności szczelnie wypełniającej sale koncertowe. Liczymy na Waszą obecność – wstęp na wydarzenie oczywiście bezpłatny! Wydarzenie będzie możliwe głównie dzięki wsparciu Benka Ejgierda, właściciela Meskaliny.

Relację ze spotkania, w tym zdjęcia, zamieścimy w kolejnym numerze „WóTeZetu”, którego wydanie planujemy na wczesną wiosnę.

Wszyscy Z Was, którzy chcą poczytać, posłuchać i zapoznać się z twórczością naszego gościa odsyłam na jego stronę internetową oraz profil na YouTube, gdzie znajdziecie próbkę artystycznych i aktorskich możliwości CeZika.

Jeżeli nie będziecie mogli wziąć udziału w spotkaniu piszcie do nas maile z propozycjami pytań do naszego gościa. Nasz adres pozostaje bez zmian:redakcja@wotezet.pl. Możecie rózwnież zostawić informację w komentarzach pod newsem na Facebooku, a przy okazji polubić profil „WóTeZetu”, o ile oczywiście jeszcze tego nie zrobiliście;)

Podwieczorek z WóTeZetem i….

Najnowszy numer

WóTeZet 96

Pobierz plik PDF

Archiwum >